Демонік (Ніл Бломкамп, 2021)

Орден екзорцистів, що протистоїть потойбічному злу, дедалі активніше впроваджує у свою роботу новітні технології (18+). 1080

Аби дізнатися, що коїться в душі тієї чи іншої людини, її приєднують до спеціальних пристроїв. Карлі (Карлі Поуп) воліла б не знати, що живе в душі її матері – вони посварилися доволі давно – але жінку звинувачують у вбивстві понад 20 осіб. Нові методи боротьби з нечистю приносять екзорцистам і нові, небачені до того, проблеми.

Фільм жахів «Демонік» – це нове дітище режисера та сценариста Ніла Бломкампа («Район №9», «Робот на ім’я Чаппі»). Від наукової фантастики Бломкамп вирішив перейти до жахів. За його словами, бажання з’явилося під час карантину, коли не було змоги працювати над проектами, що потребують значного фінансування. Зйомки велися впродовж літа 2020 року у Британській Колумбії, у Канаді. Прем’єрний показ стрічки відбувся у рамках 71-го Берлінського кінофестивалю.

В ролях: Карлі Поуп, Кріс Мартін, Майкл Роджерс, Андреа Агур, Наталі Болтт.


Где и когда

Планета Кіно

С 29.07.2021 по 04.08.2021.  Время: 12.20; 16.15; 22.30

view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.