У пастці (С.К. Дейл, 2021)

Емілі (Меган Фокс) опинилася у ситуації, з якої вона вбачає один єдиний вихід – вижити за будь яку ціну. Її чоловіка вбили ті, хто дуже хотів йому помститися (18+). 1610

Власне, кілерів найняли аби ті вбили подружжя удвох. Проте сталося так, що Емілі вижила. Тепер вбивці коханого прагнуть і її смерті, і вони вже в дорозі. Найскладніше у цій ситуації те, що Емілі не може вільно рухатися. Дівчину прикули кайданками до тіла вбитого чоловіка. У кого ж бажання помсти виявиться сильнішим – у найманих вбивць чи у вдови, поряд з якою понівечене тіло чоловіка.

Трилер та жахи «У пастці» зняв режисер-дебютант С.К. Дейл, за сценарієм досвідченішого Джейсона Карві, за плечима якого участь у 6 проектах. На головну роль запросили зірку «Трансформерів» Меган Фокс. Про старт робіт оголосили у лютому 2020 року. Тоді планувалося, що зможуть одразу приступити до зйомок, проте їх довелося переносити через пандемію. Фільмувати почали лише у серпні 2020 року у Софії, Болгарія.

В ролях: Меган Фокс, Каллен Мулві, Оуен Мекен, Амл Амін, Джек Рот, Лілі Річ.


Где и когда

Планета Кіно

С 02.09.2021 по 15.09.2021.  Время: 17.00

view counter
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.