Щось не так з Роном (Алессандро Карлоні, Жан-Філіп Віне, 2020)

Уявімо світ, де кращими друзями дітей стали роботи. Саме в такому світі живе Рон. Тут розумні роботи, що вміють ходити та говорити, а також знаходяться у постійному зв’язку з мережею, охоче спілкуються з дітьми. 2850

Та якось один 11-річний хлопчик помітив, що з його приятелем-роботом щось не так. Про дивну поведінку друга він розповідає Рону, аби той допоміг вирішити що ж робити далі.

Комедійний фантастичний мультфільм «Щось не так з Роном» створюють у копродукції Великобританії та США. Виробництвом займається британська студія Locksmith Animation, заснована у 2014 році. Компанія планує стати єдиною у країні анімаційною студією, що знімає сімейні фільми з комп’ютерною анімацією. Сценарій до мультфільму писали спільно Пітер Бейнхем («Монстри на канікулах»), Сара Сміт («Секретна служба Санта Клауса») та Жан-Філіп Віне («Баранчик Шон»). За режисуру відповідають Алессандро Карлоні («Кунг-фу Панда 3») та Жан-Філіп Віне.

В ролях: Томас Барбаска, Бентлі Калу, Ава Морс.


Где и когда

Планета Кіно

С 14.10.2021 по 03.11.2021.  Время: 10.50

Кінопалац "Дружба"

С 14.10.2021 по 03.11.2021.  Время: 13.00

view counter
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.