Торт зі смаком помсти (Джиммі Джаннапалас, 2020)

Джіо (Шайло Фернандес) виріс у великій дружній родині. Саме так – дружними і великими – прийнято називати сімейства мафії (16+). 599

10 років тому його батька не стало. Відтоді у день його смерті родина збирається, аби вшанувати його пам'ять. Усі приходять у гості до нинішнього голови сімейства, дядька Анджело (Вел Кілмер). Неодмінний атрибут зустрічі – торт, який має принести Джіо. Зазвичай його власноруч пече мама Софія (Лоррейн Бракко). Цього дня він також прийде з тортом на зустріч старших чоловіків з родини. За кілька годин розпочнеться вихор подій, який проллє світло на таємниці, які ретельно приховували усі ці роки.

Кримінальний трилер «Торт зі смаком помсти» зняв початківець Джиммі Яннопулос, який до того працював над короткометражками. Сценарій створив у співавторстві із новачком Рауль Рауль Бермудезом та виконавцем головної ролі актором Шайло Фернандесом, який має досвід у написанні сценаріїв. Одна з ролей дісталася Юену Макгрегору.

В ролях: Юен МакҐрегор, Шайло Фернандес, Лоррейн Бракко, Джон Магаро, Вел Кілмер, Ешлі Бенсон.


Где и когда

Планета Кіно

С 09.12.2021 по 15.12.2021.  Время: 20.50

Кино
Концерты
Выставки
Таїна буття
Таїна буття
Театр
С 20.01.2022
Боїнг-Боїнг
Боїнг-Боїнг
Театр
С 21.01.2022
Принцеса без горошини
Принцеса без горошини
Театр
С 22.01.2022
Лускунчик
Лускунчик
Театр
С 22.01.2022
view counter
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.