Обігнати час (Філліп Нойс, 2022)

Відтоді, як Пітер загинув у автокатастрофі минув майже рік. Його вдова Емі (Наомі Уоттс) досі у скорботі, тож їй доволі тяжко дається виховання двох дітей (16+). 583

Того дня молодша Емілі (Сьєрра Молтбі) без жодних нарікань відправилась на навчання. Підліток Ной (Колтон Гоббо), який досі не оговтався від втрати батька, не збирався навіть вставати з ліжка. Втомлена Емі бере вихідний. Вона вирушає на пробіжку до лісу. Безлюдну тишу порушує повідомлення на телефон від поліції. До місцевої школи вдерся озброєний стрілець. Емі швидко дізнається, що донька у безпеці. Син – тим більше, бо ж має бути досі у ліжку. Насправді ж Ной у школі і переживає найжахливіші миті свого життя. Зрозумівши це, Емі біжить у напрямку школи.

Трилер «Обігнати час» зняв австралійський режисер Філіп Нойс. Виконавиця головної ролі британка Наомі Уоттс стала також співпродюсеркою проекту. За словами творчої команди, фільм розроблявся з огляду на обмеження, що виникли в умовах пандемії.

В ролях: Наомі Воттс, Колтон Ґоббо, Колтон Гоббо.


Где и когда

Планета Кіно

С 12.05.2022 по 18.05.2022.  Время: 15.10

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.