" Все, що тобі потрібно - це кохання..."

Режисер-постановник – Лінас Зайкаускас; Художник-постановник – Лінас Зайкаускас; Художник з костюмів – Лінас Зайкаускас; Музичне оформлення – засл. працівник культури України Віталій Тамілін; Хореографія – Крістіна Зограбян; Художник з освітлення – Максим Рокін; Помічники режисера – Ірина Рукавіцина та Людмила Рибалка; Асистент режисера – Владислав Калініченко; 245

"Нехай на сцені все буде... як в житті " (А.Чехов)
До ювілею видатного майстра слова, письменника, драматурга, ім’я якого тісно пов’язане із Сумщиною – Антона Павловича Чехова щепкінці, підготували  виставу «Все, що тобі потрібно – це кохання…».
Постановку яскравої, експресивної та емоційної комедії в стилі folk здійснив відомий не лише в Європі, але й в усьому театральному світі,  режисер Лінас Зайкаускас. У неординарну історію кохання вдало  поєдналися відомі чеховські твори «Вірочка», «Три сестри», «Дядя Ваня», «Чайка» та інші.
На сцені – життя простого люду який мріє, сумнівається, веселиться, радіє, і звичайно ж, закохується.
У своєму прагненні кохання головна героїня Діана Іванівна, здається, згодна на все. Але чи готовий Дмитро Андрійович до зустрічі з такою пристрастю?... Усі події вистави супроводжують віртуозні музиканти, які  “розкручують” нашу історію в ритмах відомих народних мелодій, торкаючи душу кожного. 
Тож, запрошуємо  поринути в атмосферу, наповнену дівочих бажань, музики,  гумору, в’їдливих комах і… кохання.

Дійові особи та виконавці:

Діана Іванівна – Діана Каландарішвілі;

Дмитро Андрійович – Дмитро Некрасов;

Шарманщик – Юрій Кулик;

Ведмідь – Владислав КалініченкоВладислав Писарев;

Дівчина 1 – Крістіна Зограбян;

Дівчина 2 – Анна СліпченкоВікторія Морозова;

Дівчина 3 – Анна Пахомова;

Музики – засл. прац. культ. України Віталій Тамілін, Алла Ліфіренко, Олександр Кавунник, Тамара БокатоваМихайло Чухлєбов.

Где и когда

Театр им. М.С.Щепкина

20.02.2020.  Время: 18.00

view counter
view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.