Труба профільна

Профільний трубопрокат завдяки своїй стійкості до серйозних механічних навантажень перш за все знайшов широке застосування в будівництві. Його використовують для зведення складних перегородок, прогонів, площадок, для виготовлення металоконструкцій, опор і щогл, для установки теплиць, декоративних загороджень, дитячих майданчиків.

Основне призначення профільних труб – каркасні конструкції самого різного типу: труба порожня всередині, може бути плавно вигнута під потрібним градусом і витримує досить великі навантаження. Проте, кожна сфера використання висуває свої вимоги до сталевих профільованих труб: це може бути декоративність і естетика, відповідність уявленням дизайнера, може бути здатність у складі каркаса витримувати статичну вагу, динамічні вітрові та інші навантаження, здатність до рівномірного згинання, стійкість до вологи й т.п. А значить, і критерії вибору труби будуть різні.

 

Види профільних труб за способом виробництва:

  • Холодної прокатки (холоднокатані) – труби, форма яких надавалася без нагріву заготовки. На виході отримуємо заготовку з перетином від 10х10 до 120х120 мм. Такі труби рідко мають велику товщину стінки, але їх поверхня відрізняється високою якістю і рівномірністю, великою щільністю матеріалу. Також труба холодної прокатки гірше піддається подальшому вигину через високий внутрішньої напруги.
  • Гарячої прокатки (гарячекатані) – надання заданої форми розігрітій круглій трубі: нагрів дозволяє зняти внутрішнє напруження при прокатці, така труба менш щільна, краще піддається подальшому вигину, в тому числі художнім деформаціям, але може мати дефекти поверхонь, шорсткість. Зате труба може мати велику товщину стінок (отже, здатність витримувати навантаження) і діаметр \ перетин від 80х80 до 180х180 мм.
  • Зварні труби – коли спочатку сталева смуга ріжеться на штріпси, після заготівлі надається форма шляхом профільного вигину, а потім її зварюють по шву. Зварна труба за своїми характеристиками практично не відрізняється від безшовних аналогів. При цьому товщина стінки варіюється в межах 1-5 мм, а перетин – від 10х10 до 120х120 мм. Проте, неякісний шов може бути слабким місцем товстостінної профільної труби.

    Великий вибір профільних труб в компанії ТОВ НВП «Стальсервіс».
    Для підбору продукції по бажаному параметру зверніться до нашого менеджера за телефоном: +38 (050) 420-14-53.

 

view counter
view counter

Сейчас на форуме

Светлана Быкова
Сергей Скакун
telepin
Alex Wesly

Зарегистрированных 4
Гостей 1525
Администраторов 0

Статистика

Всего тем на форумах 130907
Все сообщения 272510
Всего зарегистрированных пользователей 55349
Последний зарегистрированный пользователь zxclord

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.