Гнів людський (Гай Річі, 2021)

На вулицях Лос-Анджелеса орудує злагоджена команда грабіжників. Їхня головна ціль – інкасаторські машини (16+). 2712

Небагатослівний та рішучий англійський джентльмен Хілл (Джейсон Стейтем) одержимий бажанням встановити правосуддя. Для нього важливо виявити замовників та виконавців серії пограбувань. Винуватці, як би вони не намагалися сховатися, обов’язково відчують на собі гнів Хілла та його вміння мститися.

Трилер «Гнів людський» – нове дітище британського режисера Гая Річі. Окрім режисури, він також долучився до написання сценарію. Для виконання головної ролі був запрошений Джейсон Стейтем, кар’єра якого розпочалася саме з фільмів Гая Річі «Карти, гроші, два стволи» та «Великий куш». Це перша спільна робота режисера та актора за останні 15 років. Зйомки фільму закінчилися на початку 2020 року, до локдауну. Знімали у Лондоні та Лос-Анджелесі. Для Гая Річі це перший досвід зйомок саме у США. Робочою назвою фільму була «Cash Track», що у перекладі «Інкасаторський вантажівка».

В ролях: Джейсон Стейтем, Скотт Іствуд, Голт МакКеллені, Джеффрі Донован, Лаз Алонсо, Едді Марсан, Ніам Алгар, Джош Гартнетт.


Где и когда

Планета Кіно

С 13.05.2021 по 23.06.2021.  Время: 13.40

view counter
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.