Коп на драйві (Тарек Будалі, 2021)

Райан (Тарек Будалі) молодий, красивий та незграбний. Він працює поліцейським, проте головна його місія у відділку – смішити своїми невдачами колег (16+). 1474

Райан закоханий у свою напарницю Стефані (Ванесса Гід), однак усі його залицяння лишаються непоміченими. Або ж самій дівчині зручніше поводитися так, ніби вона нічого не бачить. Одного разу під час завдання Райан примудрився програти двобій звичайному пацюкові і був покусаний. Оглянувши рану, лікар констатував – хлопцеві залишилося жити лічені дні. Марнувати цей час Райан не планує. Уся поліція міста хоче зловити одного наркоторгівця. Райан вирішує, що зробити це має саме він. З огляду на сумну новину він і сили для цього відчуває.

Французький комедійний бойовик «Коп на драйві» має у своїй основі ідею про помилково поставлений діагноз. Терек Будалі, француз марокканського походження, став для проекту одночасно і сценаристом, і актором. До того ж зіграв головну роль.

В ролях: Тарек Будалі, Філіпп Лашо, Жюльєн Арруті, Ванесса Гуід, Хосе Гарсія.


Где и когда

Планета Кіно

С 09.06.2021 по 16.06.2021.  Время: 10.20

view counter
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.