Острів Гренд-Айл (Стівен Кампанеллі, 2020)

Бадді (Люк Бенвард) нещодавно став батьком. З дружиною стосунки останнім часом складаються не найкращим чином. Проте він має заробляти гроші, тож береться за будь-яку роботу (16+). 994

Саме тому він і погодився на пропозиція Уолтера (Ніколас Кейдж) полагодити забор. Робочий день закінчився зовсім не так, як розраховував хлопець. Тепер, сидячи у поліцейському відділку, він крок за кроком згадує кожен свій вчинок того дня. Як спілкувався з дружиною Уолтера Фенсі (Каді Стрікленд), як залишився у них на вечерю через негоду. Та ще багато такого, у що поліція відмовляється вірити.

Бойовик «Острів Гренд-Айл» зняв режисер Стівен Кампанеллі. У його кар’єрі це четвертий повнометражний фільм. Головна роль дісталась Ніколасу Кейджу, за плечима якого робота над 233 проектами. Прізвище Кейдж – псевдонім актора. Насправді він Коппола і є племінником Френсіса Форда Копполи та онуком Карміне Копполи. Усі згадані представники родини є володарями премії «Оскар».

В ролях: Люк Бенвард, Ніколас Кейдж, Каді Стрікленд, Келсі Греммер, Олівер Тревена.


Где и когда

Планета Кіно

С 17.06.2021 по 23.06.2021.  Время: 13.00; 22.00

view counter
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.