Легенда про піаніста (Джузеппе Торнаторе, 1998)

У перший день нового 1900 року на борту судна «Вірджинія», що курсувало між Європою та Америкою, у коробці з під лимонів було знайдено немовля. Хлопчик ріс, не ступаючи на суходіл, а землю бачив лише крізь ілюмінатор. Його так і назвали – 1900-й. 936

Ще зовсім дитиною, він почав грати на роялі, що стояв у концертній залі «Вірджінії». Коли виріс, він став неперевершеним піаністом. Слухачі запам’ятовували його концерти на все життя.

Італійська музична драма «Легенда про піаніста» вийшла на екрани 1998 року. У основу сюжету ліг твір Алессандро Барікко «Новоченто». Адаптував сценарій та зайнявся режисурою Джузеппе Торнаторе. Частина знімального процесу проходила у Одесі, у військовій гавані. Судно «Лісозаводськ», що стояло на причалі без двигунів, облаштували для потреб знімальної групи. Одна зі сцен знята на Потьомкінських сходах. Світові касові збори перевищили бюджет у десять разів. Фільм виборов 15 нагород з 20-ти, на які був номінований.

В ролях: Тім Рот, Прюітт Тейлор Вінс, Мелані Тьєррі, Білл Нанн, Кларенс Вільямс III.


Где и когда

Планета Кіно

С 24.06.2021 по 27.06.2021.  Время: 19.45

view counter
view counter
view counter
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.