Кохання по той бік (Гаррі Грінбергер, 2020)

Головний герой фільму – безробітний актор Майкл (Енді Карл) – потрапляє на той світ. Спершу він, щоправда, потрапив у автомобільну аварію, а вже потім на той світ (16+). 517

Отямився у кабінеті прекрасного ангела-жінки. Ідеальне створіння повідомило хлопцю умови потрапляння до раю. Для цього потрібно всього лише закохатися. Звісно, почуття мають бути взаємними. Майклові доведеться повернутися на вулиці рідного Нью-Йорку та розшукати свою другу половинку. Головна проблема полягає в тому, що він привид. Люди його не бачать. Тож кохану доведеться шукати серед таких самих безтілесних істот як і він сам. Коло пошуків звузилось. Тут хоча б одного привида зустріти, не говорячи вже про такого, в якого можна було б закохатися.

Фентезійна комедійна мелодрама «Кохання по той бік» – це друга робота режисера та сценариста Гаррі Грінбергера. На головну роль він запросив Енді Карла. Це відомий бродвейський актор та співак, який з 2000 року на сцені.

В ролях: Крістіна Річчі, Нора Арнезедер, Джекі Круз, Дженні Берлін, Майкл Рісполі.


Где и когда

Планета Кіно

С 22.07.2021 по 28.07.2021.  Время: 21.30

view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.