Минулої ночі у Сохо (Едґар Райт, 2021)

Молода талановита дизайнерка Елоїза (Томасін Маккензі) живе у Лондоні у наші дні. Вона марить створенням модного одягу та захоплюється стилем 60-х років (16+). 2115

Дивним чином вона може переноситися у ту епоху. Тут вона зустрічає свого кумира – таку саму юну та талановиту співачку (Аня Тейлор-Джой). Подорожі у часі захоплюють дівчину. Елоїза навіть заводить там романтичні стосунки. Разом з тим, минуле виявляється не таким привабливо-поетичним, як видавалося спершу. Реальність починає перетинатися з минулим у чудернацьких формах.

Трилер «Минулої ночі в Сохо» є дітищем режисера та сценариста Едґара Райта («На драйві»). Працюючи над проектом, він надихався фільмами жахів, знятими у Лондоні, зокрема «А тепер не дивись» та «Відраза». Місцем дії обрано район Лондону Сохо, у якому зосереджені торгово-розважальні центри, кінотеатри, клуби, паби та публічні будинки. Для Дайани Рігг та Маргарет Нолан ці фільми стали останніми у кар’єрі – акторки померли невдовзі після закінчення зйомок.

В ролях: Аня Тейлор-Джой, Метт Сміт, Томасін Маккензі, Джессі Мей Лі, Джеймс Фелпс.


Где и когда

Кінопалац "Дружба"

С 28.10.2021 по 10.11.2021.  Время: 13.35

Планета Кіно

С 28.10.2021 по 10.11.2021.  Время: 21.50

view counter
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.