Персональна виставка Петра Кишенюка "Суми - Нью-Йорк. Міста, поєднані мистецтвом"

До Дня Конституції України у Сумському обласному художньому музеї ім. Никанора Онацького відбувся вернісаж виставки Петра Кишенюка "Суми – Нью-Йорк. Міста, поєднані мистецтвом", яка презентує понад шістдесяти живописних та графічних жанрових мотивів, пейзажів Нью-Йорку та Сумщини, написані впродовж останніх років. 1119

Народився Петро Іванович у місті Новий Розділ Львівської області. Закінчив Миргородський керамічний технікум ім. М.В. Гоголя і Львівську академію мистецтв. Із 1998 р., з перервами, працює в Сумському обласному художньому музеї ім. Н. Онацького на посаді художника-реставратора.

Понад 6 років Петро Кишенюк жив і працював у Нью-Йорку. Його мистецтво споріднене зі стилістичною манерою експресіоністів та імпресіоністів. З натури він створює яскраві міські мотиви Нью-Йорку, Брукліна й краєвиди Батьківщини. Твори художника знаходяться у приватних зібраннях України, а також  Європи та Америки.

Митця привітали музейники, голова Сумської організації Національної спілки художників України Іван Гапоченко, заслужений художник України Олександр Чередниченко, які побажали автору подальших творчих успіхів. Окремим музичним подарунком стала гра саксофоніста Рябіко Олексія – студента Сумського фахового коледжу мистецтв і культури імені Д.С. Бортнянського.

Где и когда

Сумський обласний художній музей ім.Н.Онацького

С 24.06.2021 по 01.08.2021.  Время: 10.00-17.00 (крім пт)

view counter
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.