Блоги

Справа Байдака – репетиція фальсифікацій 2015-го

Учора нарешті знайшов час ознайомитися ближче з резонансною справою Байдака. Точніше, останніми новинами у цій справі. Прочитав усе, що мені назбирали по останньому судовому рішенню Сумського адміністративного суду. Суть рішення - не дати Олександру Байдаку стати депутатом Сумської міськради, за що він вже другий рік запекло бореться.

Ключова фраза з постанови суду: «виявлені порушення процедури підготовки, проведення засідання Сумської МВК при прийнятті нею постанови № 2 не дають підстав вважати цю постанову такою, що повністю відповідає діючому законодавству». Отже, судді Сумського адміністративного суду фактично визнали право Байдака стати депутатом Сумської міськради, але спробували скасувати постанову про його визнання депутатом через процедурні моменти, що ПРЯМО суперечить чинному законодавству. І я обіцяю не залишити цей факт та інші поза увагою. Є підстави вважати, що в діях голови суду, який намагався особисто розглянути цю справу, є ознаки порушення присяги судді. Адже вважаю, що вони створили небезпечний прецедент.

Суд вказав на такі порушення процедури:

-         Про проведення засідання не повідомили представників партії «Рідне місто» (Закон не зобов’язує комісію це робити поза виборчим процесом).

-         Питання щодо Байдака О.Г. внесено не за пропозицією головуючого, а за пропозицією п’яти членів комісії (законодавство забезпечує можливість внести пропозицію до порядку денного  на вимогу трьох членів комісії).

-         Проект постанови не надавався членам комісії до голосування (проект постанови видали всім присутнім на засіданні, у тому числі і представнику преси, під час реєстрації).

Суд також встановив, що питання визнання обраним та скасування реєстрації депутата Шилова В.В. вже було вирішено в судовому порядку.

Висновки

1. Невідомо, яким чином ми порушили права Шилова В.В., якщо питання щодо нього вже було вирішено у судовому поряду, про Шилова у постанові МВК немає жодного слова.

2.  Сумська МВК вже прийняла рішення про подання апеляційної скарги.

3.  Рішення суду не набрало законної сили. Постанова №2 Сумської МВК діє і повноваження депутата Байдака О.Г. не припинені до остаточного рішення.

4. У разі скасування постанови МВК в апеляційній інстанції комісія має право прийняти по Байдаку повторне рішення, оскільки вказане рішення суду не заперечує суть постави та скасоване з формальних підстав. Крім того, залишається в силі Постанова ЦВК № 205 та рішення Харківського апеляційного суду.

view counter

Комментарии

              гость

диктатура преходящая в монархию или наоборот, но таже жопа останется в том же кресле?

ХХХ

О. МЕДУНИЦА! Я считал Вас порядочным человеком даже после того,как Вас ОПУСКАЮТ на всех форумах, но после того, что Вы идете в защиту  Байдака, этого ВОРА,  ХАМА,  НАГЛЕЦА,  ВЫМАГАТЕЛЯ, и т/п, складывается мнение, что в Вашей партии все ТАКИЕ,( и Вы в том числе) и как ВАМ после этого можно ВЕРИТЬ??????

              гость

почитаешь и в сухом остатке - одно жулье в управлении страной - пристроилось, там заводик рейдернули, тут бизнес отжали, там на земельку кинули, так для кого эти законы, найболее успешные в финансовом плане - те кто ложил на эти законы, остальные стадо и обслуга, выборы без выборов, может с байдаком просто нужно много  дать тем, кто дал команду законникам не по-закону вести процедуру и повторное решение появится нужное -"справедливое" именем так сказать....но после заноса Cash

view counter

Цитата

В ОПЗЖ достатньо конструктивна позиція
Василь Хома
голова Сумської ОДА
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Нечестивий (Еван Спіліотопулос, 2021)
Нечестивий (Еван Спіліотопулос, 2021)
Кино Планета Кіно
12.10; 16.25; 20.45
Гнів людський (Гай Річі, 2021)
Гнів людський (Гай Річі, 2021)
Кино Планета Кіно
10.40; 12.00; 13.00; 14.20; 15.50; 16.40; 18.10; 19.00; 20.30; 21.30 (19.05.2021 + 18.25: Wrath of Man, англ. з укр. субтитрами)
Незвідана земля (Робін Райт, 2021)
Незвідана земля (Робін Райт, 2021)
Кино Планета Кіно
12.00; 19.20
Пила: Спіраль (Даррен Лінн Боусман, 2021)
Пила: Спіраль (Даррен Лінн Боусман, 2021)
Кино Планета Кіно
17.00; 21.15
Батько (Флоріан Зеллер, 2020)
Батько (Флоріан Зеллер, 2020)
Кино Планета Кіно
15.20

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.