Блоги

Формуємо групи самооборони

Шановні сумчани!
Учора влада на чолі з Віктором Януковичем, зрадивши мільйони українців, відмовилась від підписання асоціації з Європою. Сотні тисяч людей по всій Україні стояли на майданах і вимагали лиш одного – підписати асоціації з Європою, проте Янукович вирішив ввести в Україні диктатуру.
Найстрашніше сталося вночі. На Майдані Незалежності в м. Київ 3-х тисячна армія бійців «Беркуту» з особливою жорстокістю і цинізмом розігнала людей, які протестували. Били всіх: і хлопців, і дівчат, і старих. Вчора ми з вами лягли спати в державі з назвою Україна, а прокинулись в країні беззаконня і диктатури.
Режим Януковича перейшов межу. Він буде боротися до останнього. Йому все одно, яка буде реакція західних політиків.
Шановні земляки, ми маємо самоорганізовуватися. Спільно з громадськими організаціями, активною молоддю та політичними партіями ми маємо дати відсіч цій злочинній владі. Протидія режиму Януковича може бути ефективною лише тоді, коли вона добре організована.
На даний момент я закликаю активних сумчан створювати групи самооборони. Якщо ви хочете діяти в координації зі мною, тримайте зв'язок з моїми помічниками (телефони: 0662330120 - Микола, 0669901393 – Андрій). Такі групи мають бути мобільними і автономно забезпеченими, складатися із фізично здорових чоловіків, готових відносно довгий час перебувати в столиці. Важливий аспект – такі групи мають складатися з людей, яких ви особисто знаєте, щоб не допустити провокаторів. Слідкуйте за моїми повідомленнями в соцмережах.

 
view counter

Комментарии

Славик

Предлагаем всем сплотиться вокруг лидера сумской оппозиции, народного избранника, любимца десятков тысяч сумчан, способного дзюдоиста, борцв за правду-матку г-на М-цы Олега. Он - самый сильный сумской политик. 

Г-ин М-ев ещё сильнее, но он при власти, и ему нельзя сейчас лезть на рожон, иначе может опечалить своих поклонников - лишиться кресла.

Все - на майдан! Ганьба и геть.

AWASS

Как можно представителю народной власти призывать народ против власти??? Провокатор, чего тебе не хватает? Явно совести!!!

Гостья

все правильно он призывает - власть народную против антинародной!

AWASS

 
все правильно он призывает - власть народную против антинародной!

Правильно можешь возмущаться ты. А человек наделенный доверием тысяч людей, которые его избрали при ДАННОЙ власти, призывов таких делать не может. Раньше надо было возмущаться, когда в нардепы шел!

МИР

ВОТ НЕДОНОСОК!

Славик

"""ВОТ НЕДОНОСОК!"""

Откуда ты это узнал? Советуем не болтать впустую языком.

Гость 55

Славик ! Буквально сегодня мне рассказали про еще двух недоносков !
А правда , что ты - и гимнадий - ну просто, как две капли воды ?
Если да, то к тебе я тоже буду обращаться как к скотине, т.е. к гимнадию , да ?

Славик

"""А правда , что ты - и гимнадий - ну просто, как две капли воды ?
Если да, то к тебе я тоже буду обращаться как к скотине, т.е. к гимнадию , да ?"""

Нет, Вы не прав. Мы с Геннадием, как я уже неоднократно намекал, хоть и имеем одну душу, но находимся в разных физических телах и НЕПОХОЖИ друг на друга.

А Геннадий - далеко не скотина, а глубоко уважаемый в народе человек, победитель двух избирательных марафонов, с огромным отрывом обошедший серебряного призёра г-на Федорченка. Так что постарайся его, Геннадия то бишь, зауважать. И тебе самому потом легче станет. Крепче спать будешь без таблеток.

view counter

Цитата

В ОПЗЖ достатньо конструктивна позиція
Василь Хома
голова Сумської ОДА
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Нечестивий (Еван Спіліотопулос, 2021)
Нечестивий (Еван Спіліотопулос, 2021)
Кино Планета Кіно
12.10; 16.25; 20.45
Гнів людський (Гай Річі, 2021)
Гнів людський (Гай Річі, 2021)
Кино Планета Кіно
10.40; 12.00; 13.00; 14.20; 15.50; 16.40; 18.10; 19.00; 20.30; 21.30 (19.05.2021 + 18.25: Wrath of Man, англ. з укр. субтитрами)
Незвідана земля (Робін Райт, 2021)
Незвідана земля (Робін Райт, 2021)
Кино Планета Кіно
12.00; 19.20
Пила: Спіраль (Даррен Лінн Боусман, 2021)
Пила: Спіраль (Даррен Лінн Боусман, 2021)
Кино Планета Кіно
17.00; 21.15
Батько (Флоріан Зеллер, 2020)
Батько (Флоріан Зеллер, 2020)
Кино Планета Кіно
15.20

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.