Блоги

На чиєму боці сумські суди під час активних бойових дій на Сході

Чому, коли одні хлопці ідуть під кулі, захищаючи Україну, інші постачають для терористів вибухівку; коли одні громадяни жертвують для оснащення нашої армії останні кошти, інші просто набивають свої кишені російськими рублями?

ЗМІ писали про те, що на минулому тижні правоохоронці Сумщини у рамках спецоперації «Зброя – вибухівка» затримали поблизу Шостки двох «ділків», які перевозили у своєму автомобілі понад 30 кг дуже потужної вибухівки «гексоген».

Абсурдність ситуації полягає в тому, що суд першої інстанції – Шосткінський міськрайонний, випустив підозрюваних під домашній арешт (!) Наразі обласна прокуратура оскаржує рішення Шосткінського суду в апеляції.

То кого ж відпустив додому Шосткінський суд? Один із підозрюваних – раніше судимий, працює у приватній фірмі, яка належить дружині такого собі Поліщука Олега Петровича. Сам же Олег Петрович працює головним інженером у Державному науково-дослідному інституті хімічних продуктів (НДІХП). Це НДІХП, між іншим, на своєму полігоні поблизу станції Брюловецькиий займається утилізацією відходів хімічних підприємств. А, як зазначають експерти, походження вилученого під Шосткою «гексогену» – кумулятивні снаряди. Швидше за все, не все доостанку знищується на військовому полігоні, частина продукції йде «наліво».

До того ж мені стало відомо, що напередодні прийняття рішення судом першої інстанції до Шостки приїздив юрист Сибільов, який обслуговує родинний бізнес Поліщука і Ко. Дивний збіг обставин – дружина Сибільова працює в обласному апеляційному суді.

Тому, я прошу керівництво обласної прокуратури взяти на особистий контроль доведення цієї справи до логічного законного завершення. Я також буду пильно слідкувати за проходженням справи у апеляційному суді.

І не тільки я…

view counter

Комментарии

ГОЛОР

   А судьи кто ?????  те кто был при януковиче те и остались.. Пока не будут вын=гнаны с треском с работы ВСЕ судьи работавшие  при хаме  то толку не будет...  А за это конкретное дело судью отправить на передовую .. Пусть сука понюхает того гексогена ......

Сумчанин 2

Пиши в СБУ на сибильова и его жену, что взяли на контроль их телефоны хотя бы. Там взятки идут просто невероятные.    

ГостьСЛУХОВ

ЗАКОНЫ,ЗАКОНЫ мать их А КТО иХ для себе выдумаЛ????????????вот и гадайте?

Гoсть

Странно, что особь, залезшая в депутаты до сих пор не востоянии понять, что суды могут быть только на стороне закона. Для кугута это понять невозможно, для него кумовуство и доцильнисть прежде всего.

Сумчанин 2

Суды на стороне закона? А дома и машины, поездки за границу. Какой закон. только бабки. Насильники и воры в законе с условными сроками, какой нахрен закон. Бред.

По тематике

В'ячеслав Павленко
До суду надійшов протокол на Миколу Ногу (оновлено)

До суду надійшов протокол на Миколу Ногу...

В'ячеслав Павленко
Складено протокол на Миколу Ногу

Складено протокол на Миколу Ногу...

В'ячеслав Павленко
«Форсаж» перевірять

На адресу Сумського обласного відділення Всеукраїнської громадської організації «Журналісти проти корупції» (керівник – В’ячеслав ПАВЛЕНКО) надійшла відповідь з Державної служби...

В'ячеслав Павленко
Микола Нога порушив карантин?

Мер Шостки порушив карантин?...

В'ячеслав Павленко
З Днем медика!

З ДНЕМ МЕДИКА!...

view counter

Цитата

В ОПЗЖ достатньо конструктивна позиція
Василь Хома
голова Сумської ОДА
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Нечестивий (Еван Спіліотопулос, 2021)
Нечестивий (Еван Спіліотопулос, 2021)
Кино Планета Кіно
12.10; 16.25; 20.45
Гнів людський (Гай Річі, 2021)
Гнів людський (Гай Річі, 2021)
Кино Планета Кіно
10.40; 12.00; 13.00; 14.20; 15.50; 16.40; 18.10; 19.00; 20.30; 21.30 (19.05.2021 + 18.25: Wrath of Man, англ. з укр. субтитрами)
Незвідана земля (Робін Райт, 2021)
Незвідана земля (Робін Райт, 2021)
Кино Планета Кіно
12.00; 19.20
Пила: Спіраль (Даррен Лінн Боусман, 2021)
Пила: Спіраль (Даррен Лінн Боусман, 2021)
Кино Планета Кіно
17.00; 21.15
Батько (Флоріан Зеллер, 2020)
Батько (Флоріан Зеллер, 2020)
Кино Планета Кіно
15.20

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.