Блоги

Чи поїде Зеленський в Москву на дєнь Побєди

До 9 травня ще далеко, а заяви з цього приводу вже пролунали. Я вважаю, що є висока ймовірність, що Зе таки поїде в Москву, хоча це протирічить здоровому глузду і українському національному інтересу.

   Заява прозвучала, наприклад, з уст одіозного Рабіновича, громадянина Ізраїлю, проживаючого в м. Ахарон, Ізраїль і по сумістництву нардеп України. (Дурдом: таке можливе лише в Україні.) Але я не бачу великої різниці між Рабіновичем, Зеленським, Бужанським, Коломойським, Співаком... Співак заявляє, що він "воспитан на русской культуре". (Яка убогість. Я, наприклад, "воспитан" на світовій культурі, на американській, французькій, німецькій і інших літературах. Мій улюблений письменник єврей Фейхтвангер. Моїми улюбленими співаками в дитинстві були іспанець Рафаель, італієць Джанні Моранді, британець Хампердінк, українець Ободзінський). Бужанский люто ненавидить українського патріота В'ятровича, ностальгує за СРСР, лає американців за те, що ті під час війни з Японією помістили в концентраційні табори 100 тис. американських громадян японської національності. Наче не те саме, тільки в набагато гіршому варіанті робив Сталін, депортуючи сотні тисяч татар, чеченців, російських німців. Коломойським пропонує по суті продати Україну Росії за 100 млрд. Які 100 млрд! Росія тільки те й робила, що доїла Україну у всі періоди нашої спільної історії. Чого вартий кабальний газовий договір імені Юлії Тимошенко.

   Ймовірність поїздки Зеленськоґо в Москву обумовлена наступними факторами. По-перше, Зеленський стопроцентний хомосовєтікус, руській мір. Про це свідчить і його сім'я (батьки, дєд, який воював, визволяв Європу від одного загарбникам і завойовував для іншого), і регіон, де він народився і формувався. А от про зв' язок з українським світом свідчить хіба що досить дивний запис в графі "національність":"український єврей". (Дивисьвікіпедію). Навіть те, що мудрий (як вважають його фанати) Зеленський написані для нього спічі читає по бумажці, нагадує старі добрі "застойние брежневские времена".

   По-друге, за неповний рік свого президентства Зеленський багато разів продемонстрував свою антиукраїнскість, політику повзучої здачі України Росії. Це і скасування параду, і видача Росії Цемаха, і закривання очей на постійні порушення російськими сепаратистами перемир'я на Донбасі, і репресії проти українських патріотів (шита білими нитками справа Шеремета). І кадрова політика: всі ці вєнєдіктові, бабікові, данілови,баканови... Ви можете собі уявити, щоб під час війни США з Японією японці очолювали ЦРУ, ФБР, конгрес,займали керівні посади в армії? Або чи були в сталінській армії військові-німці? Хоча були ж і хороші німці, антифашисти. І чим це відрізняється від кадрової політики Януковича: саламатіни, лєбєдєви, азарови, клюєви...? А чого варте новорічні поздоровлення Зеленський Путіна? Це все одно, якби під час російсько-фінської війни Манергейм поздоровив Сталіна. Або Сталін поздоровив Гітлера у 41 р. 

   Зеленський пояснює свою імпотентну поведінку в стосунках з Путіним щирим прагненням миру. Скільки раз уже говорилось і доводилось, що "благими намерениями устлана дорога в ад". Але я не вірю в щирість і "благие намерения" Зеленськоґо. Адже він збирається продати українську землю олігарха і транснаціональних компаніям і будує авторитарний режим в центрі Європи у 21 столітті. Це не має нічого спільного" благими намерениями". 

view counter

Комментарии

Вячеслав Киричок

Путін поки Зеленського на "день победи" не запрошував. І, думаю, навряд чи запросить. Для цього він має бути переконаним, що Зеленський запрошення прийме. Адже, якщо не прийме, це буде ляпас Путіну.

Але, якщо запрошення буде, від українського політичного недоросля можна всього чекати.

Йосип Йосипович

 
Але, якщо запрошення буде, від українського політичного недоросля можна всього чекати.

 Ви, мабуть, найманий "брехунець" правосєків, якому хочеться, щоб усі тільки й думали про те, щоб якось чимся уразити москалів. "Дєнь победи" - це свято усього цивізованого світу, який 75 років тому придушив нацизм.

Запрощення Путін буде розсилати усім, хто розуміє, що таке перемога над нацизмом, бо у цю перемогу доклали зусиль усі, і український народ у тому числі. І не важливо, поїде Зе на свято, чи не поїде. Путін чхати хотів на ваші "ляпаси". 

Коли вже ви припинете своє "гавкання" на президентів, яке нагадує сюжет із відомой байки "Слон і моська"? 

AWASS

 
Ви, мабуть, найманий "брехунець" правосєків, якому хочеться, щоб усі тільки й думали про те, щоб якось чимся уразити москалів. "Дєнь победи" - це свято усього цивізованого світу, який 75 років тому придушив нацизм.

Но Киречек прав, Зе никто не пригласить, а это удар по Светлой память наших пращуров и нанесли ее подобные Киричку, потому что наш Свет для них Тьма, а вот их тьма СЕЙЧАС затмила наш Свет!

Йосип Йосипович

Их надо изгонять из наших земель  на ихнюю исконную родину - в Галицию, Волынь, Закарпатье. Если бы Сталин в 1939 г. знал, что присоединяет к Украине "кубло змей", то, наверное, отказался бы от этой идеи в пользу Гитлера. А у нас была бы счастливая, богатая, многонациональная Украина по подобию Швейцарии или Австрии. 

А по поводу парада, то увидите: Путин пригласит всех и нашего Зе в том числе. Хотя, боюсь, что вместо ЗЕ туда поедет Рабинович и К...

AWASS

 
Их надо изгонять из наших земель на ихнюю исконную родину - в Галицию, Волынь, Закарпатье. Если бы Сталин в 1939 г. знал, что присоединяет к Украине "кубло змей", то, наверное, отказался бы от этой идеи в пользу Гитлера. А у нас была бы счастливая, богатая, многонациональная Украина по подобию Швейцарии или Австрии. А по поводу парада, то увидите: Путин пригласит всех и нашего Зе в том числе. Хотя, боюсь, что вместо ЗЕ туда поедет Рабинович и К...

Изгоняли националисты, и что имеем, ушли Крым и Донбасс. Еще будем изгонять, или русских к себя привлекать? Вот это самый важный воарос, как россиян к нам притянут, не для них, а для нашей лучшей Жизни. Европа закрыла свои рынки сбыта, а кацапы - наши братья!

Вячеслав Киричок

 
А у нас была бы счастливая, богатая, многонациональная Украина по подобию Швейцарии или Австрии.

Була би, якби кремлівські бандити не знищили Українську Народну Республіку. Польщі вдалось тоді вирватись з хижих пазурів Росії. Україні не вдалося.. Відчуйте різницю, де тепер Польща і де Україна.

Йосип Йосипович

 
Була би, якби кремлівські бандити не знищили Українську Народну Республіку.

То було давно і схоже на петлюрівсько-скоропадську авантюру, яка ні до чого хорошого не призвела б, бо хто хотів незалежну УНР та ЗУНР - самі були російсько виховані князі та графи.

Україна у складі радянської імперії ніколи не страждала. Була багатою і заможною і при СРСР. А після виходу із його складу усякі невдахи - "чорноволи та лукяненки" розбудили і посіяли нацистську заразу. А "тягнибоки", "яценюки", "турчинови", а, згодом, і "порошенки" єврейського походження використали український народ для власної наживи, зруйнувавши відносини з Росією, які зовсім нам не заважали.

Йосип Йосипович

Тепер пройде чимало часу, щоб покоління, яке після 1991 р. виросло на хибній ідеї нацоналізму зрозуміло, що треба будувати країну, а не користуватися нею під гаслами "пишаємося" і "понад усе", як це було у 1918 р. Інтернаціоналізм переможе. І з сусідами треба мати стосунки дружні.

По тематике

Вячеслав Киричок
«На жаль… Президент почувається добре»

Так повідомила про здоров’я президента Зеленського його прес-секретарка....

Вячеслав Киричок
Ще один з команди коміка?

Богдану сумно в далині від політики. Чому б не очолити столицю?...

Вячеслав Киричок
Випробування для Зеленського

Про "режим тиші" і бойовий дух президента....

Андрій Українець
Зеленський "у разбитого корита"

Не пройшов і рік президентства. Повзуча капітуляція, абсурдні нерівноцінні обміни полоненими, дірка в бюджеті, падіння промислового виробництва, темпів росту ВВП....

Вячеслав Киричок
Про дивака Зелю

Зеленський своїми діями продовжує озадачувати виборців.... 3

view counter

Цитата

В ОПЗЖ достатньо конструктивна позиція
Василь Хома
голова Сумської ОДА
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Нечестивий (Еван Спіліотопулос, 2021)
Нечестивий (Еван Спіліотопулос, 2021)
Кино Планета Кіно
12.10; 16.25; 20.45
Гнів людський (Гай Річі, 2021)
Гнів людський (Гай Річі, 2021)
Кино Планета Кіно
10.40; 12.00; 13.00; 14.20; 15.50; 16.40; 18.10; 19.00; 20.30; 21.30 (19.05.2021 + 18.25: Wrath of Man, англ. з укр. субтитрами)
Незвідана земля (Робін Райт, 2021)
Незвідана земля (Робін Райт, 2021)
Кино Планета Кіно
12.00; 19.20
Пила: Спіраль (Даррен Лінн Боусман, 2021)
Пила: Спіраль (Даррен Лінн Боусман, 2021)
Кино Планета Кіно
17.00; 21.15
Батько (Флоріан Зеллер, 2020)
Батько (Флоріан Зеллер, 2020)
Кино Планета Кіно
15.20

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.