Блоги

Шосткинський міжрайоний відділ УСБУ в Сумській області

Як Шосткинський міжрайоний відділ УСБУ в Сумській області займається бездіяльністю.

Шосткинський міжрайоний відділ УСБУ в Сумській області на даний час обслуговує чотири адміністративні одиниці, це місто Шостку, Шосткинський, Ямпільський та С.-Будський райони.

Зробилю  підсумки його роботи за 2019 рік, як пересічний громадянин. По великому рахунку місцевим СБУ не було зроблено нічого.

Нагадаю, що основна функція СБУ це захист державності, а з цим дуже великі проблеми у службовців місцевого СБУ, бо крім власного збагачення їх не цікавить нічого.

Захистом державності займаються місцеві активісти, борючись з пропагандою забороненої комуністичної символіки. Так само активісти борються з комуністичними «шабашами», які пропагандують антидержавницьку політику . З корупцією в оборонній промисловості, як не дивно бореться військова прокуратура та поліція.

Єдине що робить місцеве СБУ це «кришує» контробанду палльного, наркотиків та бізнес.

На утримання Шосткинський міжрайоний відділ УСБУ в Сумській області платники податків витрачають приблизно 4 500 000 гривень на рік.

Навіщо нам потрібна така служба?

view counter

По тематике

Дима Николаенко
СБУ підтвердила затримання працівника

Служба безпеки України підтвердила інформацію про затримання її діючого працівника, завдяки чому запобігли вбивству співробітника спецслужби....

Дима Николаенко
СБУ запобігли вбивство працівника спецслужби

Служба безпеки України приділяє окрему увагу системній протидії порушенням закону та проявам корупції, в тому числі коли це стосується чинних...

Олексій Захарченко
Як я був СБУшником

Одним з аргументів, який Росія намагається використати на свою користь у ситуації із захопленням наших військових катерів, є присутність...

Котов
В СБУ попереджають: останнім часом російські спецслужби активно вербують наших громадян (+відео)

Тому СБУ-шники розробили інформаційний буклет українцям, які їдуть до сусіда-агресора. Надрукували тиражом 40 тисяч, і це лише перша партія. У...

Котов 14.05.2015 13:24
view counter

Цитата

В ОПЗЖ достатньо конструктивна позиція
Василь Хома
голова Сумської ОДА
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.