Блоги

Про ієрархію цінностей, або скільки коштує Державний Прапор?

«Свобода ціни не має!» - скандували студенти і їх батьки влітку 2004 року, скликаючи людей до будівлі ОДА. Навряд чи всі вони тоді усвідомлювали, що їх протест і порив до Свободи та Правди є лише одним з етапів віковічної боротьби українців. Думаю, що ні… Але, що переборення страху в собі вписувалося в надії на якісні зміни в усій країні, думали – факт.

Є таке поняття, як ієрархія цінностей. Частина з них можуть бути одночасно і засобами. А частина – ні, і ні за яких обставин. До них належить Державний Прапор (Детальніше: "...А як доб'єтеся до своєї правди, повезіть оцей прапор у Київ і поставте на найвищому місці"). 

Коли ця система збивається, тоді можна і вигідно виправдати багато. Головне, що буде універсальне самовиправдання на всі випадки (не час і не місце розшифровувати  - на які).

Вчора на головному флагштоку міста біля фонтана Садко замість Державного Прапора України, який щороку урочисто піднімають 23 серпня, група студентів УАБС з дозволу мера повісила прапор свого навчального закладу.

Бурхливе обговорення в мережі Facebook  виявило, що у міської ради немає грошей на Державний Прапор. Але в Банківської Академії є гроші на свій… От і вирішили замінити  - «Хай повисить…»

Група небайдужих громадян оголосила акцію «Скиньмося міськраді на Державний Прапор!». Закликаємо приєднуватись інших сумчан. Гроші приймаються за адресою: Суми. Покровська площа,6, офіс 4.

Орієнтовно треба зібрати 600х600=1200 грн. (два прапори на зміну). Хоч насправді прапор України безцінний.

Як і Свобода.

Комментарии

Гость

Вчинок студенів, санкціонований Мінаєвим, однозначно характеризує "якість" підготовки в УАБС. Виходить, що там виховують апатріотів-шкурників, для яких навіть державні символи нічого не варті. А сам міський голова "включає дурника", що то, мовляв, просто флагшток - "чіво хачу  - таво вішу"... Нехай пориється у шухлядах - там є розпорядження Секретаріату Президента України та відповіне рішення Сумської ОДА, котрі точно визначають статус даного об'єкту і "чіво там вісіт".

Гость

Пройшла інформація, що студенти Банківської самі вже зібрали кошти на державний прапор. Можна вважати, що виховна година, проведена громадськістю м. Суми досягла мета. А мера виховувати мабуть немає сенсу: у нього непростимі проколи по гуманітарному фронту... Одні двійки...

Гость

Пане Генадію !

Гроші зберемо. Може бути ще проблема . Вчора я провів єксперимент : обдзвонив деякі установи з приводу вивішування прапора УАБД замість Державного .В обл. держадміністраціі сказали, що не мають такоі інформаціі і направили до сумськоі міськоі ради !!! В СБУ відповіли, що Державний прапор ,згідно закону , вивішується не кожного дня, тобто 10 січня - він висіти не повинен , т.як немає ніякого свята . Коли ж я заперечив, що це постійне місце - мені відповіли, щол не знабть такого документу, де це місце визначено офіційно !!! Тобто, гроші зберем - а місця рідному прапору в рідному місті немає.

Гость

Вчинок , санкціонований цим негідником, свідчить не про якість підготовки студентів УАБС, а про якість самого негідника, який "замахувався " І на прм,єра, а тепер вже і на Президента і на Державні символи. Це було вчора. А  сьогодні він запропонував мед.інституту, які поскаржились на погану роботу транспорту, ВИІХАТИ З КРАІНИ !!!

А це вже проти політики губернатора по залученню інвестицій !

СУМЧАНИ ! Шо він ще для вас не зробив ? І коли ви прокинетесь ? Коли він на тій мачті повісить прапор Білгородськоі області ? До цього вже недалеко !

Гость

"Група небайдужих громадян оголосила акцію «Скиньмося міськраді на Державний Прапор!». Закликаємо приєднуватись інших сумчан. Гроші приймаються за адресою: Суми. Покровська площа,6, офіс 4."

Оооо. Так це ж офіс Медуниці... Шо передвиборні пожертви закінчились а з своїх 34000грн. щомісячних шкода? Медуниця вже яку добу не спить, покою не дають думки що на відміну від Єпіфанова, його в подібній ситуації вийшли б захищати хіба шо Бобиренко та Іванющенко з Чернотицьким. Поки Медуниця буде збирати 1200 грн., студенти УАБС за кошти зі соїх стипендій придбають держаний прапор і піднімуть його і над академією. На відміну від зондованого націоналіста Медуниці, студенти УАБС патріоти. Патріоти академії, міста і держави.

Славик

Руки прочь от державного флага! Ганьба!

Геннадій Іванущенко

"На відміну від зондованого націоналіста Медуниці, студенти УАБС патріоти. Патріоти академії, міста і держави."

На відміну від дорослих дядь-ляльководів, студенти виявились порядними людьми. Майбутнє за ними! 

Славик

"""студенти виявились порядними людьми. Майбутнє за ними!"""

Вот именно! 3000 студентов - это не шутка. Это огромная сила! Это плод большой идеологической работы в Академии, в которой есть и немалая личная заслуга её Ректора - души трудового коллектива господина Е-ва. Честь и хвала тебе, Анатолий, за бескорыстный труд на благо нашей украинской молодёжи! У кое-кого руки коротки тебя снять с работы. Но пассаран, как говорят в народе. Прорвёмся.   

AWASS

 
їх протест і порив до Свободи та Правди є лише одним з етапів віковічної боротьби українців,

Вот перед вами форумчане, наглядный ШТАМП националиста. А правда такова, что более 80% населения Украины хотят не боротся, а просто УЕХАТЬ из этой страны. А когда развалился СССР, то на Украине был прилив населения с других республик союза. Почему украинцы за 20 лет незалежности так кардинально поменяли свои взгляды? К чему высокие слова о Свободе и Правде, если нет Жизни в этой  стране?  Где страна растеряла ценности, что кукловоды заставляют так бездумно кричать студентов, что у Свободы нет цены? В нероде говорят, что за что боролись, на то и напоролись   Tongue  

Гость

  БЕДНЯЖКА МИНАЕВ И ЕГО БРАТИЯ. БАБЛА  У САМИХ НЕМЕРЕНО  -А НА ФЛАЖОК СКИНУТЬСЯ НЕХОТЯТ.

Гость

Давайте лучше скинемся Минаеву на лечение в специализированном учреждении - или в Ромнах на Московском бульваре или в Высоком! А может Юрий Павлович определит его в новый психдиспансер? Давно пора!

Геннадій Іванущенко

Товаришу AWASS, а за що боролись Ви?

AWASS

 
Товаришу AWASS, а за що боролись Ви?

Все в этом мире проходяще, а борьба всего лишь один из этапов развития человека в его молодости, когда энергия прет и не знаешь куда ее девать. Сейчас, я даже с самим собой стараюсь не бороться, так как это пустая трата времени, сколько победитель не праздновал бы  побед, но по жизни большая часть почему-то остается от побежденных, поэтому борьба с врагами - путь в никуда. Искать надо ЦЕЛЬНОСТЬ везде и во всем, а она открывается при внутреннем миролюбии, приобретаемом смирением да прощением, и внешнем безграничном мировоззрении, которое приобретается не на поле знаний, а на поле веры.

Наша Жизнь постоянно дает нам подсказки, только "борцы" к этим подсказкам подходят со своими штампами и стереотипами, в доспехах рамочного мышления. По мне, не бороться надо, а наблюдать за подсказками, увязывая их с прошлым и будущем, а на этой основе и себя изменять "Спасись сам и вокруг тебя спасутся тысячи". На мой взгляд, а подход к Жизни должен быть один, Слава Богу, что Он нам дает, и слава Богу, что Он нам не дает.  

Думая, что только с такими подходами к Жизни и можно объединяться и Жить во Имя подростающего поколения, которое бы подхватило этот духовный факел, во Имя последующих поколений. Всего не скажешь...

Геннадій Іванущенко

Дякую. Всього і не треба, - мені й так зрозуміло.

Гость

хренов патриЕт Иванущенко....Твою дивизию....

Гость

AWASS - респект!

Гость

А в чем же Аввасов респект? В том, что он умиротворенно созерцал, как другие что-то делают для своей страны. Может недостаточно, может ошибаются, но не сидят, как "премудрый пескарь" , называя это "духовным факелом". Смешно даже. А Иванущенко об иерархии ценностей здесь очень точно намекнул: высшая ценность, это делать добро для людей, для Украины, вкладывая каждый свой шаг в будущий успех. А "пескари" пускай созерцают - это ихнее право... Но потом нечего пенять на страну и на ее ценности - сами-то ведь для нее ничего не сделали!

AWASS

 
В том, что он умиротворенно созерцал, как другие что-то делают для своей страны

Как другие "делают" для страны, весь народ видит. Намного лучше было бы, если бы они НИЧЕГО не делали для страны.  Разве могут быть хорошими дела построенные на насилии и обмане. Вы явно не в теме Жизни   Big smile

 
высшая ценность, это делать добро для людей, для Украины

Вот, наглядный очередной штамп. Человек явно не понимает, что добро  добру - рознь, зависящее от ценностей, которые стоят перед человеком. Ценности определяются уровнем развития Человека. Согласитесь, что ценности невежды кардинально отличаются от ценностей человека знаний, те в свою очередь отличаются от ценностей верующего человека, а Человек любящий вообще не имеет ценностей, так как он все имеет в излишке, которыми и желает поделиться с людьми. Поэтому, у кого какие ценности, у того такие и дела. Неужели вам не видно, что творят дельцы от бизнеса и власти? Получается, чтобы делались ПРАВЕДНЫЕ дела, должны быть люди праведные, а делами непроведными народ сыт по горло. То что сейчас делается в народе говорят "Заставь дурака Богу молиться, так он и лоб побъет", вот и бьют да рушат созданное нашими отцами и дедами. Если вам нравится участвовать в пире во время чумы, то флаг вам в руки, но я в этом мероприятии участвовать не намерен, так как мне начинает видится совершенно другой путь

Трезво рассуждая

Ситуація з державним прапором - це тест на зрілість суспільства, народу, країни.

Вона свідчить про наступне: нашому народу ще дуже далеко до справжньої національної, патріотичної свідомості, як є практично в будь-якій країні, від Туреччини до Штатів, від Зімбабве до Фінляндії, де державний прапор-святиня і його часто підіймають просто над будинками рядові жителі і роблять це не для того, щоб про них говорили, а по зову душі.

Також в таких ситауціях можна зрозуміти, чи є справжні патріоти, націонал-патріоти, чи це "технічні" патріоти, яким національна ідея потрібна для перемоги на виборах, отримання грантів і ін.

Адже вчинена наруга, виказана неповага до національної святині -  і це викликало тільки тихеньке "бу-бу" на форумах і в курилках.

Горе з цього приводу не горюєм. Просто треба розуміти, в який час живем і хто ми є.

Поки що - ніхто.

Трезво рассуждая

Молодіжна націоналістична організація зняла прапор академії та підняла державний, куплений за зібрані кошти.

Молодці, перші зорієнтувались. Маєте додаткові бонуси. Що не зробили дорослі, але тупуваті дяді, зробила молодь. 

Єдине, якось не по собі-невже на центральному флагштоці тепер будь-хто може вішати будь-що. Небезпечний прецендент, запущений в життя нашим веселим мером.

Гость

Думаю, що після цієї історії буде наука багатьом, що не треба чіпати того, чого не можна чіпати. Отак і ростемо потроху...

СФ

имхо все эти телодвижения  минаева, включая флаг - большой гвоздь в гроб пифа-ректора

Гость

згоден. "ведмежа послуга"

Гость

А прапор таки замінили на державний. Спочатку  - патріоти з МНК, а вже потім - міська влада. Справедливість перемогла коньюктурщину і кавеенщину!

Зарічний

Якби я був депутатом міськради і хоч трішки патріотом, я б хоча б виніс пропозицію на голосування- відібрати в мера колар і позбавити його права на розпорядження державною символікою ( в т.ч.прапором).

Гость

Я за! Мінаєв - зрадник міста і студентів - своїх колишніх соратників.

Знайдіть хоч одного серед них, хто схвально про нього думає сьогодні!

AWASS

Хотелось бы высказаться о иерархии ценностей, которые полностью зависят от уровня развития человека

1 Соблазны - это желания, которые особенно сильны в детском возрасте

2 Привычки (зависимости) которые и создаются у нас соблазнами

3 Для большинства народа на этих двух уровнях и заканчивается смысл жизни. Так как метод проб и ошибок начинает использовать человек, который понял вред зависимостей. 

4 Метод проб и ошибок вырождается в понимание, что нет по жизни ошибок, а есть подсказки, используя которые Человек и становится самим собой. Вот это и есть высшая ценность - БЫТЬ САМИМ СОБОЙ! Им становится Человек знающий-понимающий-верящий-любящий себя, только с этими характеристиками Человек и становится СВОБОДНЫМ. А свобода - это не ценность, а образ жизни

Славик (о)

Значит Чикатило - свободный человек и не более того?  Party

AWASS

 
Славик (о) написал:
Значит Чикатило - свободный человек и не более того?

Свободный Человек излучает свободу, а зависимый - насилие. Это совершенно противоположные вещи, а для преодоления этой противоположности и нужен Путь развития, пройдя который никогда не будешь путать насильника со свободным человеком 

Славик (о)

А Вы его прошли?

view counter
view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.