Фотограф на свадьбу

Фотограф

Нужен хороший фотограф на свадьбу, что посоветуете?

Владлен Дорохов

Мои знакомые, когда решили сыграть свадьбу, то заказали у этих фотографов свадебную фотосессию в Италии https://kalibri.pro/ все прошло отлично, они остались очень довольны. Фотографии получились реально классные. 

Матвей Колчин

Готовим свадьбу, посомтрел фотки классные! Вод бы себе такие, но живем в Ирпене(((

Колчин Матвей

В Ирпене есть хороший фотограф Алена https://fotoboom.net/contacts Девушка позитив. Получились очень классные свадебные фото. Спасибо ей за это и удачи!

Валерия Чипельникова

Хороший фотограф - це буде не дешево.

Світлана Гражданкіна

Та краще на відео все зняти.  Це часто так комічно!

Андрій Саламов

Знайти толкового оператора  також проблема.

Галина Ворчак

Треба  питати в тих, кто вже користувався послугами. Сарафанне радіо - найвдаліший пошук!

Konstantin

Сарафанне радіо – дійсно ефективний шлях. Але це лише в тому випадку, коли є широке коло знайомих, які користувалися цією послугою. А так – не будеш же ж бігати по місту і питати всіх підряд. Хочу відзначити, що відеооператор на весілля має бути глибоко професійною та етичною людиною. На нашому весіллі з цим прекрасно справився Ваня Наконечний. Він не вмішувався в сценарій, не вимагав дублів, просто завжди вчасно опинявся в потрібний час в потрібному місці. І в результаті ми отримали прекрасне відео про наше весілля і, як бонус, - фотоальбом з чудовими світлинами. Я всім знайомим зараз рекомендую цього фотографа.

Виктор Алексеев

Якщо вам потрібен досвідчений фотограф Рівне то раджу звернутися в ПП Ваня У них великий досвід роботи і доступні ціни. З їх роботами можете ознайомитися на сайті.

view counter
view counter

Сейчас на форуме

Сергій Скакун
Лариса Брежнєва

Зарегистрированных 2
Гостей 922
Администраторов 0

Статистика

Всего тем на форумах 170408
Все сообщения 272373
Всего зарегистрированных пользователей 64985
Последний зарегистрированный пользователь helpcenter.sumy

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.