Невдалий трах, або Шалене порно (Раду Жуде, 2021)

Емілія (Катя Паскарю) викладає у школі історію та про акторську кар’єру ніколи не мріяла. Але сталося так, що популярність прийшла до неї саме через відео, на якому вона разом з чоловіком займається сексом (18+). 626

Запис випадково потрапила у мережу і тепер про вподобання Еми у ліжку знають всі. Особливо цікавим відео здалося батькам учнів тієї школи, де викладає Ема.

Комедія та драма «Невдалий трах, або Шалене порно» – цьогорічний переможець Берлінського кінофестивалю. Знімали фільм у копродукції Румунія, Хорватія, Чехія та Люксембург. Режисер та автор сценарію Раду Жуде – румун, і події розгортаються саме у Румунії. Фільм складається з трьох частин. На початку глядачеві пояснюють ситуацію, у якій опинилася героїня. Середина фільму являє собою відеоессе з окремим сюжетом на кожну букву алфавіту. Головна концепція цієї енциклопедії – показати усю багатогранність нетерпимості та злості у суспільстві. Заключна частина дасть глядачеві змогу самому обрати чим же закінчилася ця історія.

В ролях: Катя Паскарю, Клаудія Ієремія, Олімпія Малаї, Нікодим Унгуряну, Александру Поточан.

Где и когда

Планета Кіно

С 29.07.2021 по 04.08.2021.  Время: 10.00; 16.30; 22.20

view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.