Блоги

Провокація Положія або "Чорний піар"

На офіційному сайті газети "Панорама" оприлюднене звернення до сумської громади письменника і журналіста Є.Положія, в якому той, фактично, звинувачує владу в організації переслідування його та його сім'ї за участь у акціях протесту сумського "євромайдану".

  При цьому, оприлюднення вказаного звернення співпадає із зникненням Є.Положія із орбіти сумського інформаційного простору. На його офіційній сторінці у facebook взагалі відсутні повідомлення, які раніше публікувались Є.Положієм щогодинно. Це ж треба так заховатись, що навіть доступу до інтернету немає.

Але Євген Положій окрім провокаційних статей відомий різними провокаційними витівками та провокаціями, особливо у той момент коли є слушна нагода пропіаритись.

В цьому контексті спадають на згадку декілька випадків його спланованих та неймовірно розпіарених вибриків для ескалації ситуації в регіоні під час минулих виборчих кампаній. Це "фірмовий" стиль Положія. Євген майстер дезінформації.

Те що Положій пише про те, що на нього хтось тисне без всякої конкретики – це мильний пузир, "чорний піар", або зараз модно казати – ПРОВОКАЦІЯ.

Цілком ймовірно, що майстер модного жанру "Провокація" Є. Положій сидить в даний час десь на теплій дачі, попиває коньяк та насолоджується своїм "брехливим" піар-творінням.

Проте необхідно підкреслити – зараз не час для введення людей в оману. Україна дещо схожа на бомбу призупиненої дії.

А Положій ходить навколо неї та бавиться з сірниками!

Дивним чином демарш Положія співпав співпала з акцією протесту журналістів біля приміщення ВР України в м. Київ 28.01.2014 р. проти перешкоджання владних структур українським мас-медіа в виконання покладених на них обов’язків.

Пан Євген мабуть пригадав славні часи співпраці з міським головою Володимиром Омельченком, в ході якого він отримував фінансові дивіденди за інформаційну підтримку останнього і про що він соромливо замовчує.

Дай Бог терпіння дружині та близьким Є. Положія, які мимоволі втягнуті у капризні пар-кампанії цього відомого журналіста.

Пройде час і всі Сумчани зрозуміють, що Євген Положій, майстер журналістської справи, зовсім не герой нашого часу, а звичайнісінький  провокатор, який бавиться з почуттями і переконаннями людей, серед яких журналісти його видання та члени родини!

Фото
view counter

По тематике

Свирид Голохвастов
Діти гнилого кварталу.

Пропоную заборонити юмор-шоу в Україні. Чому ? Прочитайте - зрозумієте.

Бо на підході ще дизель-шоу....... 1

Григорий Яковлевич
Договорись с Путиным!

"Украинский выбор" опубликовал обращение закончить военное положение, освободить моряков и договориться с Путиным....

Дмитрий Васюта
Зачем разогнали исполком и почему не назначают новый?

Эти мысли крутятся в голове у жителей Конотопа уже несколько месяцев, в чем же причина?...

Дмитрий Васюта 11.07.2017 11:38
Константин Зарецкий
Зачем украинские политики пускают в глаза пыль народу?

Есть у украинских политиков одно необычное приспособление, которое, однако, по какой-то причине отсутствует у обычного народа.... 2

Константин Зарецкий
Безработица в Украине: улучшений не предвидится

Безработица по-прежнему остается одной из глобальных проблем человечества. По данным исследователей, уровень ее в разных странах колеблется от 3% до... 6

view counter
view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.