Блоги

Як заробити на Прозорро.Продажах

Цими днями системі ProZorro.Продажі успішно пройшли аукціони щодо продажу прав облаштування веселощами місць відпочинку у Києві.

Цими днями системі ProZorro.Продажі успішно пройшли аукціони щодо продажу прав облаштування веселощами місць відпочинку у Києві. Організатором яких виступив КП "Міський магазин". Аукціони проводилися щодо продажу прав на розміщення атракціонів у різних частинах столиці. Учасник, що переміг по більшості лотів подавав пропозиції через майданчик sale.uub.com.ua Завдяки системі відкритих електронних аукціонів організатор заробив 1,12 млн грн..

«Торги як завжди пройшли успішно. В різних лотах за перемогу змагалися від 2 до 4 учасників, а по одному з лотів ціна виросла у 25 разів, що є дуже хорошим результатом. Дуже приємно, що міська влада використовує прозорий механізм продажу прав облаштування веселощами місць відпочинку і тим самим наповнює бюджет столиці.  Ми дуже задоволені, що приймали в цьому найактивнішу участь, і отримали змогу вкотре довести, що Українська універсальна біржа є лідером біржового ринку України. Ми готові надати нашим клієнтам весь спектр послуг, так як маємо надійний майданчик і кваліфікований персонал» - розповів директор УУБ, Гладкий Сергій.

Довідка:

Українська універсальна біржа заснована у 1997 році, є електронним майданчиком Прозорро (публічні закупівлі), Прозорро.Продажі, проводить біржові аукціони по необробленій деревині, податковій заставі, сільськогосподарській продукції, енергоресурсам, Малої приватизації, ФГВФО та має розгалужену мережу філіалів по всій Україні.

view counter
view counter
view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.