Блоги

Байдужість.

Страшне слово, але 95% всіх людей нашої країни хворіють цією хворобою. Так це саме хвороба – від якої потрібно лікуватись (можливо навіть примусово). Вона передається можливо навіть повітряно-капельним шляхом. Ось для прикладу, зустрічаєш людину, пам’ятаєш її активною, яка всім цікавилась. Починаєш розмовляти і розумієш – вона хвора. Хвора тією байдужістю, яка вбиває, як куля але на багато повільніше. Починаєш розпитувати, як там, що до чого… У відповідь: завод, свій цех, сім”я, найбільша радість вибив відпустку влітку, жінку на море відвезу.  А на осінь що? Та що завод, дім, на вихідних теща, ну сам розумієш. - А як там профком, організації? У відповідь: - Та… немає часу… Чи зустрічаєш знайомих, ще якісь загальні фрази. І все. Рутина з’їла людину. Була і не має. Так саме рутина перетворює людей на байдужих біороботів, які ходять на роботу, займаються сексом, дивляться гАвно по телеекранах власних телевізорів і намагаються «вибити» відпустку у літні місяці, щоб погріти брюхо на пекучому березі Чорного моря. Це вичерпний перелік того, чим переймаються такі біороботи. Якщо науковою мовою, то вони не вириваються за другу сходинку піраміди Маслоу.

Статистичні данні вразили мене сьогодні. Я дізнався, що за минулий рік лишень 7% українців, спромоглась прочитати одну книжку, відповідно 93% взагалі не брали її у руки. Але далі страшніше, можете мені не вірить, але 30% українців не вміють читати. Так саме читати. Здавалося б ХХІ сторіччя для освіти, а особливо самоосвіти, безкрайні можливості, але ні. Хтось зачиняє себе на заводі, а хтось, як той Джин з дитячих казок, закупорює себе у пляшці з горілкою, яка тримає його міцніше  за сталевий ланцюг. Це проблеми не кожного особисто, а цілої нації, яка байдуже спостерігає за тими страшними процесами, процесами самоліквідації. Ця тенденція швиряє Державу у прірву корумпованості та беззаконня, коли проблему простіше вирішити взяткою чим законним шляхом. Тому що всім байдуже. Ви можете міркувати, що я перебільшую. Але замисліться самі, чи встряли б Ви в бійку вночі, коли троє лупцює одного посеред вулиці, чи хоча б зробили зауваження? А чи багато Ваших знайомих вступилося б?

Байдужість з’їдає людей, а тим самим з’їдає і Державу.

view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.