Блоги

Різдвяні поздоровлення !

Но-ва Сумщина у пятірці областей ! ( приспів 2р).

ПОЗДОРОВЛЯЕМО :

НАРОДНУ АРТИСТКУ УКРАІНИ СОКОЛ ОЛЕКСАНДРУ МИХАЙЛІВНУ :

ЩАСТЯ, ЗДОРОВ,Я "! ДУМАЄМО, ВИ ЩИРО ПОРАДІЄТЕ ЗА КОЛЕГ , ЯКІ В 2012 РОЦІ ТАКОЖ ОДЕРЖАЛИ КАПІТАЛЬНО ВІДРЕМОНТОВАНІ ТЕАТРИ :  ХАРКІВСЬКОГО ТЕАТРУ ЛЯЛЬОК,

                                                        КІРОВОГРАДСЬКОГО ТЕАТРУ ІМ, КРОПИВНИЦЬКОГО,

                                                        УЖГОРОДСЬКОГО ТЕАТРУ ЛЯЛЬОК,

                                                        СЕВАСТОПОЛЬСЬКОГО ИМ, ЛУНАЧАРСЬКОГО, 

                                                         ОДЕСЬКОГО ТЕАТРУ ЛЯЛЬОК !  

МЕРА ГОРОДА БАРСЕЛОНА ХАВЬЕРА ТРИАСА ,ЯКИЙ І ДУМАТИ НЕ МІГ, ЩО У ДАЛЕКОМУ УКРАІНСЬКОМУ МІСТІ ВІДКРИЄТЬСЯ ЧУДОВА ФУТБОЛЬНА ШКОЛА ДЛЯ ЙОГО "БАРСИ" !

НАЧАЛЬНИКА КАДЕТСЬКОГО КОРПУСА ПОЛКОВНИКА СВІДЛОВА ЮРІЯ ! ПОЗДОРОВЛЯЕМО ВАС , ВАШИХ ВИХОВАНЦІВ , А ТАКОЖ ВАШИХ КОЛЕГ У КИІВСЬКОМУ ТА КРИМСЬКОМУ КАДЕТСЬКИХ КОРПУСАХ, ЛУГАНСЬКОМУ ТА ОСТРОЗЬКОМУ ВІЙСЬКОВИХ ЛІЦЕЯХ , У ВСЕУКРАІНСЬКІЙ АСОЦІАЦІІ КАДЕТСКОЕ СОДРУЖЕСТВО, У ФОНДІ " ВОЗРОЖДЕНИЯ КАДЕТСКИХ КОРПУСОВ В УКРАИНЕ " !

ПОЗДОРОВЛЯЄМО СПЕЦКОРА  ГАЗЕТИ "ДАНКОР" ВЛАДИСЛАВА ІВЧЕНКО !  ЛУЧШИЙ ПОЄТ СРЕДИ ПРОЗАИКОВ ,

ПОЛУЧАЕТ ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА БЕССМЕРТНОЕ ДВУСТРОЧИЕ:

                                                         " Пришла зима, настало ЭТО,

                                                           спасибо партии за это ."

      Владислав , если вы , с присущей вам логикой, сможетье обьяснить, почему за большое ЭТО , вы говорите маленькое спасибо партии , которая не побоюсь этого слова дает вам ваш журналистский хлеб ... Вам нужно исправиться , т.е. сказать БОЛЬШОЕ  спасибо ,

view counter

Комментарии

гость

Різдвяне вітання

начальникові головного управління зв’язків з громадськістю

Сумської обласної державної адміністрації

БОГДАНОВІЙ І.В.

 

 

Шановна Ірино Володимирівно!

2012 рік був дуже насиченим для нас і для дружньої команди головного управління зв’язків з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації!

Те, що всього рік тому здавалося нам важкодоступною мрією, ми зробили реальністю завдяки Вам і разом з Вами!

За цей рік Ваша команда зросла – посадові особи головного управління зв’язків з громадськістю удосконалили свої знання чинного законодавства України «Про свободу совісті та релігійні організації», «Про засади запобігання і протидії корупції»,  «Про доступ до публічної інформації», вивчили Кодекс адміністративного судочинства України, а також Регламент роботи головного управління зв’язків з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації. І це дійсно вражає!

Але найголовніше ще попереду. У 2013 році наш  орієнтир – захист персональних даних, забезпечення надання якісних адміністративних послуг громадянам, боротьба з корупцією і, звичайно, громадська експертиза діяльності Вашої установи.

Дякую Вам за те, що залишались з нами; за Вашу критику та позитив, за те, що пробачали помилки та допомагали удосконалюватися. Ваша увага дуже важлива для нас!

Я обіцяю, що в 2013 році ми разом з Вами зробимо ще більше, аби досягти мети, про яку сказав губернатор Сумщини Юрій Чмирь: «Сьогодні посадовці повинні працювати на результат – на розвиток області, не на словах створювати комфортні умови для людей, а не просто ходити на роботу. Головне, щоб люди бачили результати цієї роботи. Їх оцінка – для нас найважливіша».

До зустрічі в Новому році, веселих свят Вам і Вашій команді!

Сподіваюсь, що наше подальше з Вами спілкування залишатиме у Вас лише приємні враження і сприятиме підвищенню професійного рівня!

 

 

З глибокою повагою

Громада ІПЦ Різдва Христового

Гость

Чудове вітання! Тільки одного незнаю : ІПЦ -РОЗШИФРУЄТЕ ?

По тематике

Наталья Гончарук
Если это лед, то я - Терешкова

Некоторые мероприятия в нашем городе по истине делаются через одно место... Яркий тому пример - выставка ледяных фигур к Рождеству... 79

view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.