Блоги

Кандидат-самовисуванець по 161 ОВО Ігор Шкурат - про нагальні проблеми, землю і дороги

Ігор Шкурат не обіцяє вирішення усіх проблем одразу, він презентує свою програму і розповідає про шляхи вирішення нагальних питань

Політична реклама

Днями кандидат-самовисуванець по 161 ОВО Ігор Шкурат в рамках власної передвиборчої кампанії відвідав земляків у Роменському районі. Цікаві зустрічі і предметні розмови із мешканцями сіл Рогинці, Плавнище, Борозенка і Басівка.

Спілкування з земляками - про наболіле, про питання землі, про нагальні проблеми, про місцеві дороги і адміністративні перешкоди.

Там люди пай не можуть оформити, бо місцеві бюрократи руки викручують довідками і за підпис натякають на подяку, там швидка в село не доїжджає, бо дороги просто нема, там діти у школу не ходять узимку, бо опалення відсутнє. Багато проблем у людей, багато сподівань на позитивні зміни після виборів, ще більше у них побажань та вимог до нової влади.

Що ж людям відповісти, коли довкола суцільні проблеми ?

Ігор Шкурат не обіцяє вирішення усіх проблем одразу, він презентує свою програму і розповідає про шляхи вирішення нагальних питань місцевих мешканців, які першочергово буде вимагати у місцевої влади, коли матиме від людей мандат у парламенті.

Першочергово, на переконання Шкурата, потрібно навести лад у земельних питаннях - ринку землі, має бути створений земельний банк і введені жорсткі обмеження на продаж землі іноземцям і іноземним кампаніям. Земля повинна залишатися власністю України і українців, адже наша держава володіє приблизно 10% усіх світових запасів чорноземів і 30% - чорноземів Європи. Це є нашим національним багатством, яке потребує першочергового захисту!

Інше питання - труднощі з оформленням паїв у селах. Люди роками чекають на позитивні рішення місцевих бюрократів, які постійно переносять оформлення за надуманими причинами. Таким чином земля залишається контрольованою великими агрохолдингами, які її фактично за безцінь використовують для отримання надприбутків. Натомість, - селяни отримують за оренду площ мізер.

Ще одне із питань, які вимагають першочергової уваги і вирішення - стан доріг у Сумській області, зокрема у Роменському і Буринському районах. Як переконався безпосередньо сам І.Шкурат, відвідуючи села Сумщини, інколи по таких дорогах не те, що проїхати  - пройти важко. Ігор Шкурат на зустрічах визначив першочерговий пріоритет у питанні відновлення доріг - налагодити якісне сполучення спочатку на рівні міжрайонних трас, а також великих сіл. Згодом - до кожного села Сумщини.

У Центрі, мабуть, забули про простих людей і їх потреби, там інші проблемиі інші клопоти, однак про це потрібно постійно нагадувати і вимагати реальних справ, а не декларацій про наміри, - переконаний Ігор Шкурат.

Головною в Україні є людина, громадянин і народ загалом. Депутати і представники виконавчої влади є найманими працівниками, які повинні за народні гроші забезпечувати якісне життя кожного громадянина.

Для відстоювання інтересів громади і кожного мешканця Сумщини Ігор Шкурат іде у владу, іде, підкріплений власним досвідом і знаннями, здобутими протягом 25 років служіння Україні.

view counter

По тематике

Свирид Голохвастов
Як розвивати промисловість .

Є багато стратегій, тактик, процесів, процедур підтримки та розвитку промисловості. Але всім цим можна не користуватись. Все залежить... 1

Марина Барабаш
Кандидат по 161 виборчому округу Ігор Шкурат іде у парламент із довірою та підтримкою мешканців рідної Ромненщини

Люди матимуть підтримку справді СВОГО депутата у владі, а не фантомного обранця, який пропаде одразу після дня виборів...

Марина Барабаш 19.07.2019 11:27
Марина Барабаш
Кандидат по 161 ОВО Ігор Шкурат відвідав земляків у восьми селах. Свій до свого по своє

Щодня активне спілкування про проблеми людей, про їх настрої і побажання, про надії, які вони покладають на свого обранця до...

Марина Барабаш 16.07.2019 14:42
Марина Барабаш
Кандидат в народні депутати України І.Шкурат / округ 161/ про головне на Сумському каналі АТВ

Про життя, проблеми земляків і причини, чому І.Шкурат іде у народні депутати...

Марина Барабаш 10.07.2019 14:44
Марина Барабаш
Кандидат по 161 округу Ігор Шкурат – патріот, професіонал справи, офіцер

Україні потрібні патріоти, які своїм життям, працею і службою на благо Батьківщини довели, що мають моральне право представляти український...

Марина Барабаш 08.07.2019 11:49
view counter
view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.