Зворотній відлік (16+) Джастін Дек (США, 2019)

Трилер «Зворотній відлік», за словами його творців, заснований на реальних подіях, що відбувалися у життях головних героїв. До стрічки увійдуть реальні кадри з повсякденного життя підлітків. Назва для фільму обрана через те, що впродовж усього екранного часу росте напруга у емоційному стані героїв з наближенням переломної для кожного дати – дня закінчення навчального закладу. Режисером та сценаристом фільму став Джастін Дек. Це його дебютна робота у повнометражному кіно, проте він має чималий досвід зйомок короткометражних фільмів. 624

Одні й ті самі життєві обставини різні люди сприймають по-різному. Період навчання в школі для когось – щаслива безтурботна пора, а декому доводиться постійно боротися зі стресом. Для трьох героїв картини така боротьба це щоденні реалії. Можливо, найважчим для підлітків є розуміння того, що більшість надій є марними, а уявлення про майбутнє не співпадає з тим, що чекає на них насправді.

 У головних ролях - Енн Вінтерс, Талiта Бейтман, Пітер Фачінеллі, Елізабет Лейл, Чарлі МакДермотт
 
Где и когда

Планета Кіно

С 21.11.2019 по 27.11.2019.  Время: CINETECH+, 2D 20:10 22:50

view counter
view counter
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.